Nasze usługi...

Glinka Agency - to agencja fotograficzna z osiemnastoletnim doświadczeniem.
Oferujemy najwyższej jakości usługi w zakresie fotografii dla:

  • firm (sesje zdjęciowe zarządu, paneli dyskusyjnych i wywiadów, reportaże z wydarzeń firmowych, eventów, targów, zdjęcia na strony www. i do raportów rocznych, kalendarze firmowe)
  • agencji reklamowych (sesje produktów, osób, fotografia do wydawnictw reklamowych)
  • agencji public relations (reportaże z konferencji prasowych, wydarzeń specjalnych, sesje zdjęciowe zarządu, zdjęcia dla prasy)
  • prasy (zdjęcia z imprez, zdjęcia "gwiazd", zdjęcia na okładki, sesje mody)
  • fotografia artystyczna (indywidualne portfolio dla hostess, modelek, artystów, akty)
  • reportaże z wydarzeń specjalnych (śluby, urodziny)
  • producentów filmowych (reportaże z planów filmowych i fotosy artystów)


Bank zdjęć...
Nasze archiwum to ponad 800 000 zdjęć, ze świata filmu, kultury, sztuki, polityki, sportu i przyrody ... z każdą chwilą jest ich więcej. Współpracujemy z fotografami z zagranicy.

Jesteśmy...
na planach filmowych, każdej ciekawej imprezie, festiwalach, pokazach mody, galach, konferencjach prasowych. Monitorujemy wszystkie najważniejsze wydarzenia, wyszukujemy ciekawostki z kraju i ze świata.

Warunki techniczne...
Dysponujemy 140 metrowym studiem fotograficznym z profesjonalnym sprzetem i oświetleniem. Wspópracujemy z kilkoma stylistami i wizazystami zapewniajacymi obsługę sesji zdjęciowych.

Nasz zespół...
to dynamiczni fotografowie, reporterzy, dziennikarze - po prostu fachowcy i pasjonaci.
Dysponujemy gotową do działania armią profesjonalnych fotografów, którzy dołożą wszelkich starań aby uwiecznić każdy interesujący i ważny dla Państwa moment.

Dla naszych klientów...
zrealizujemy każde, nawet najbardziej nietypowe zamówienie. Będziemy tam, gdzie będziemy potrzebni. Oferujemy kompleksową obsługę fotograficzną w całej Polsce... i nie tylko...

Ale fotografia to nie wszystko...
i my to wiemy. Dlatego w naszej Agencji mogą Państwo liczyć także na profesjonalne przygotowanie materiałów promocyjnych, aby były gotowe do zaprezentowania ich Państwa klientom. Dysponujemy wiedzą i doświadczeniem dziennikarskim i graficznym.